Webgame noviny

WG Noviny vám přináší nejčerstvější informace ze světa Webgame.

Odkazy: Starší novinky a informace | WG noviny | Historie WG

Na kus řeči s TOPkou 94.věku

Tento článek byl publikován 20:05, 07.01.2015 hráčem .Hellboy.(#249143) ke 95. věku.
Byl již přečten 666x, 9 komentářů, průměrná známka 1.7
Rozhovory s předsedou vítězné aliance, vítězným jednotlivcem + vyjádření TOP2 a TOP3 jednotlivce.

Vojtiiik (#227757) - vítěz v jednotlivcích1) Gratuluji k výhře. Dosáhl jsi úctyhodné prestiže přesahující 20M. Co vše tomu předcházelo?

Ahoj, úctyhodné ani tak ne, 20M byla povinnost. Kdybych hrál normálněji, padlo by více. Předcházel tomu normálně rozehraný věk za feuda, kdy jsem pochytal a měnil geny (2 ze 3), něco poexpil, někde v průběhu věku vyhodil 300 kol vůbec nevím na co, v sobotu před robem fůze, první náběr, taktická změna ali, druhý náběr na 36k, revo na utop (popula jsem měnil až jako posledního, takže dost pozdě, pondělí/úterý po robu?), farma, v neděli nákup, už jsem nechtěl riskovat přepad a přes těch 20 to vycházelo, dal bych asi i víc, ale kupoval jsem mechy abych vzal Zorgovi placku, aby se nenudil, a pak do konce věku průda.

2) Jak probíhal poslední týden věku z tvé strany? Předpokládám, že jsi vzal půjčku a poté točil trh. Přemýšlel jsi i o překonání medaile za prestiž, kterou zatím drží Dezider svým výsledkem 22.7M prestiže z 86. věku?

Půjčku jsem vzal, trh jsem točil minimálně, při těch počtech hráčů je to extrémně nelikvidní. Kdyby nebyl, tak si vezmu i další medaile za armádu, to byl můj cíl. Tu placku jsem překonat chtěl, ale musel bych více riskovat, víc držet ene a být níž, což je u mého nicku dost nebezpečné, navíc jsem byl furt top1 s největší rozlohou, takže nejvíc na očích pro celé wg. Prostě jsem to poprvé v životě zkusil zahrát na jistotu

3) Obával ses přepadů? Jak jsi byl připravený na útočníky, prozradíš nám tvůj taktický bonus? Velkou roli v něm jistě hrála nastřádaná spokojenost za humanitární pomoci.

Celý věk jsem to stavěl hlavně na tom, abych byl pevný vzadu, proto jsem hrál feuda, páč je silný v beku ale produkuje prd, dal jsem co nejrychleji hranice a pak mi bylo jasné, že i když mě někdo klasikou sundá, tak ho to bude hodně bolet a mě nasype expama. Vybombit ti můžou jakékoliv zřízení, na to brát ohled nemůžeš. Za utopku už to bylo slabší, byl jsem závislý na spoku, které je ve více zemích sundatelné lehce, pak už bych padal dolů jak ropa, takže jsem jel na jistotu a utíkal, aby mi bylo schopno ublížit co nejméně bojových zemí. Chvilku mě postrašil ASAk, který nabral dost rozlohy do roba a kdyby nadotil přes mega stíh, tak by mě asi proskočil. Od středy před koncem jsem už humky neposílal, měl jsem bonus cca 260%/570%, spoko 200%, ale to už bylo při síle rozvědky přes 6k docela udržitelné, když vezmu v úvahu vakcinaci, špiona, ochránce národa a samotný bonus do rozvědky za spoko (+50%).
ZDE si můžete prohlédnout taktický bonus a ZDE detaily Vojtiiikovy země.

4) Sledoval jsi své rivaly? Koho jsi považoval za největšího soupeře v boji o TOP1?

Mým největším nepřítelem byla má touha vše maximalizovat, tu jsem ale zkrotil. O jiném rivalovi nevím.

5) Jak jsi zvládal odehrávky během svátků, nebyl to pro tebe problém?

Během svátků jsem měl více času, nepracuješ a nemusíš chodit do školy, takže jsem se učil, a když se něco dělo, tak mi to dynamická lišta hned prozradila, takže jsem byl sice dost online, ale skoro vůbec jsem to nevnímal.

6) Zde ti nechám prostor na pár závěrečných slov. Děkuji za rozhovor.

Chci poděkovat hlavně parťákovi Farrovi (je v novinách, dostaneš 1ku), předsedovi aliance Koufarovi (zároveň mu gratuluju) a jejím členům, scalplexisklovi, který mě bavil, když už jsem neměl přístup na společný chat s S.D.E., dále všem svým dvěma fanouškům a v tuto chvíli už také nepřátelům.

West007 (#316686) - TOP2 v jednotlivcích1) Zdravím, nakonec jsi skončil druhý. Jak jsi spokojený s výkonem?

Prestizovo aj s vykonom vo veku som celkom spokojny, isiel som ale na vitazstvo takze s druhym miestom som nespokojny. Ide bud o vitazstvo alebo o nic.

2) Myslíš si, že byla šance na TOP1?

Sanca na top 1 bola, aj ked dost mala. Povodne som mal v plane dlhsie expit vzhladom na to, ze posledne veky sa farmy dost sundavali, ked ale vyletel vojtik hore musel som pridat plyn. V tom case ale ali ako celok na tom nebola bohvie ako, vybavili sme si par totalov a tak som sa nedokazal dostat na uroven hliny aku mal vojtik.

Isiel na to celkom drzo a mal tam hodne dier a s tym aku ma reputaciu som cakal ze ho znicia. Vedel som ze mam lepsich genov, ale produkcne som sa mu nemohol vyrovnat.

Ku koncu som ho mozno mohol prefarmit, keby som hodne zariskoval s energiou. Tiez by sa mi zislo aj 19m ene co mi vykradol Gxx. Ale po vojne je kazdy general a vtedy som riskovat nechcel a isiel som skor na istotu.

3) Jak jsi zvládal odehrávky během svátků, nebyl to pro tebe problém?

Sviatky nie su pre mna nejako vynimocnym obdobim, takze problem som nemal viac menej ziadny.

4) Co si myslíš o vítězi, zasloužil si první místo? Je něco, co bys mu chtěl vzkázat?

Vojto isiel na risk a vysiel mu. Zo zaciatku to mal dost zranitelne a nemal ani ali pokroky, ale na konci mal samozrejme uz bonus velmi vysoko vdaka humkam, ktore posielal od pozicky, takze tam uz to sundanie bolo takmer nemozne. Zasluzene vitazstvo.


ridgeback (#43209) - TOP3 v jednotlivcích1) Zdravím, nakonec jsi skončil třetí. Jak jsi spokojený s výkonem?

Ahoj, se třetím místem se člověk nemůže spokojit, takže jsem se svým výkonem nespokojený.

2) Myslíš si, že byla šance na TOP1? Sledoval jsi Vojtiiika - tvého spoluhráče z vedlejší aliance?

Šance na TOP1 nebyla, protože jsem měl přístup k Vojtově detailům. Vidět tyhle detaily, to ti úplně sebere motivaci klikat dobře tvojí vlastní farmu, no a pak si nespokojený, tudíž chceš aspoň medaili za expy z obrany při přepadu tvé farmy. Ovšem přepad nepřijde, no a tak na oplátku přijde zase nespokojenost.

3) Jak jsi zvládal odehrávky během svátků, nebyl to pro tebe problém?

Byl jsem na nemocenské a vycházky měl jen hodinu denně, takže naprosto bez problému.


Vítězná aliance [LBL]


- rozhovor s hráčem ridgeback, předsedou vítězné aliance

1) Gratuluji k výhře mezi aliancemi. Jak probíhal věk, všechno klapalo? Měli jste nějaký plán, kterého jste se drželi?

Díky! Vše klapalo tak skvěle, že jsme měli na začátku problém sehnat hráče, aby byla aliance plná. To se nakonec povedlo a domluvili jsme se, že budeme válčit a na konci někoho třeba potrápíme. Pak se ASA rozhodl někoho potrápit už v půlce věku a tak musel z kola ven, zase nás bylo málo.

O týden později se rozhodl Vojtiiik vstoupit do ali a nastal problém! Bylo nás pro změnu hodně, Friedrich naštěstí neumí hrát fundu a tak šel. Od té chvíle bylo vše jasně nalajnováno. Nemůžete totiž válčit s člověkem, který v životě nedal hodnost větší než 9. A tak jsme se připravovali na lehkou farmu, která tak nějak vyšla.

2) Měl jsi velice rušný věk. S jednou zemí předsedovat alianci na výhru, s druhou se snažit o co nejlepší umístění jakožto jednotlivec a se třetí zemí ti jen o fous uteklo umístění v TOP40 se (14). Dával jsi některému cíli/zemi přednost anebo ses snažil svůj čas a úsilí pečlivě rozdělovat?

Velkou část věku jsem se pořádně věnoval jen zemi v ali DF, tzn. té, s kterou jsem si chtěl zkusit poprvé v životě zahrát feuda jako člověk. Skoro se to podařilo. Musím ale uznat, že poslední týden, kdy bylo jasné, že h14 dám v pohodě, jsem se začal soustředit i na LBL.

3) Kterého výsledku si více vážíš - jednotlivce, (14) či aliance?

Aliance, těsně v závěsu je h14, která by alianci přeskočila v případě, že bych se s ní dostal do top40.

4) Kdy jsi začal věřit, že vyhrajete?

Když do ali vstoupil ten namyšlený člověk.

5) Zde ti nechám prostor na pár závěrečných slov. Děkuji za rozhovor.

Děkuji všem klukům v DF (obzvlášť pak FHckovi, PaRappovi a Hanzovi) za super support a skvělou spolupráci v ali, jakou jsem ještě nezažil a taky brumince za to, že dávala na nástěnku své lechtivé fotky vždy, když dostala hospodářskou pomoc. Pak díky všem krysičkám v BFP, které si myslely, jak moc toho dělají, zatímco dělaly hoveno, díky všem v LBL a zvláštní poděkování patří Tomasiusovi. :smoke: Čau :-O

zobrazit komentáře