Webgame noviny

WG Noviny vám přináší nejčerstvější informace ze světa Webgame.

Odkazy: Starší novinky a informace | WG noviny | Historie WG


Hellboyova* zpovědnice

Tento článek byl publikován 18:58, 26.06.2015 hráčem mara8(#216281) ke 98. věku.
Byl již přečten 84x, 1 komentářů, průměrná známka 1.4
Do šestého dílu hellboyovy zpovědnice přijal pozvánku sám .Hellboy.
Vítejte u již jedenáctého dílu „Hellboyovy zpovědnice“. Dnes se role poněkud promění, vyzpovídám samotného otce myšlenky – hráče .Hellboy. (#249143). Omlouváme se všem fanouškům roboshrnutí, to bude tento věk součástí celkového shrnutí věku.

Otázky


1) Ahoj, řekni mi pár vět o sobě (křestní jméno, věk, bydliště, vystudovaná škola/práce a záliby).

Zdravím, jmenuji se Filip, je mi 24 let a bydlím v malé zapadlé vesničce ve východních Čechách jménem Dolní Dobrouč. Vystudoval jsem Univerzitu Pardubice, fakultu ekonomicko-správní, obor Management ochrany podniku a společnosti a momentálně pracuji v jedné nejmenované cestovní kanceláři. 

Když nebudu počítat WG, což je spíše závislost, než záliba, tak nejvíce volného času trávím u filmů případně nevšedních TV-show, na kterých ujíždím.

Pokud bych se měl charakterizovat jako hráč z hlediska WG, tak jsem spíš klidnější nekonfliktní typ. Přeci jenom, když jsem ten redaktor, rád využívám domluvu a snažím se hodně věcí vykomunikovat přes poštu. Rozhodně každý věk neloguju zemi, abych si s někým vyřizoval účty a léčil si zde komplexy, takže mě úplně nejvíce dokáže vytočit takové to řešení problémů z minulých věku atd. Pokud mě někdo naštve, nemám problém si to s ním vyřídit právě probíhající věk, ale nerad vytahuji kostlivce ze skříně tahám potyčky do dalších věků. Mezi svými spoluhráči jsem také velice známý svým nevyzpytatelným jednáním v určitých vyhrocených situacích, kdy dříve jednám než přemýšlím, ale kluci už si zvykli :D. Rozhodně se nepovažuji za kvalitního a zkušeného hráče, každý věk přijdu na novou věc, o které jsem nevěděl, stále se mám co učit a i to je jedna z věcí, která se mi na WG líbí.

2) Pamatuješ si své začátky na Webgame a jak (případně přes koho) ses k WG dostal??

Pamatuji si je, ale pouze matně. WG už nějaký ten pátek hraji, když nad tím tak přemýšlím, vlastně tento rok "slavím" kulaté desetileté výročí a samozřejmě jako většina hráčů už mám dávno jiný nick, než se kterým jsem začínal. Prvních pár věků bylo krušných, k WG jsem se dostal přes svého nejlepšího kámoše takovým tím klasickým oldschoolovým způsobem, kdy jsme se scházeli vždy každý den velká banda u jednoho počítače a střídali se po půl hodině u her. Velké prozření a nějakou tu základní průpravu mi dali až kluci z Muay Thai Federation (-=MTF=-) nebo tak nějak se ta aliance jmenovala, kdy jsme od nich ještě jako lamy dostali war, kde nás neskutečným způsobem vyprášili. Já se s nimi dal do řeči a příští věk u nich začal klikat a dlouhé věky jsem jim zůstal věrný, až do doby, kdy se aliance rozpadla. Pamatuji si pouze na jednoho hráče, jeho nick je efo. Ostraváci jej určitě budou znát z velkosrazů, takový veselý vlasatý týpek :)

3) Hraješ i jiné online hry? Napiš několik tvých oblíbených her (jakékoliv platformy), ke kterým se rád vracíš, případně jsi je hrál nejčastěji nebo nejvíce.

Jiné online hry nehraji a ani hrát nikdy nebudu. Párkrát jsem nějaké zkoušel (u kámoše jsem viděl Travian + nějakou kopírku Webgame), ale nic mě nechytlo déle než půl hodiny. WG má svůj osobitý styl, na který jsem si zvykl a vyhovuje mi. Mezi TOP5 hry řadím: Far Cry, Prince of Persia - The Two Thrones, Mafii, Borderlands a v poslední době se hrozně plavím na Serious Samovi 2 - nesmějte se, vzhledem k tomu, jakou sestavu mám ze sebe bohužel nemohu solit tituly 2010 a vyšší, protože je prostě nerozchodím  Jinak topku jsem určil podle toho, které hry mě nejvíc bavily a které jsem si rád zahrál i několikrát znovu.

4) Řekni mi tvůj největší dosavadní úspěch mimo WG a přidej i nějaký ten herní, ze světa WG.

Myslím si, že na nějaké velké osobní úspěchy mám ještě čas. Takže zatím jsem rád, že jsem úspěšně dostudoval a mám slušnou práci. Na WG určitě hvězda za vítězství aliance, i když to se nedá považovat za můj úspěch, ale za úspěch celé aliance. Jinak jsem spíš rád, že jsem si tady našel hodně dobrých přátel, se kterými se snažím pravidelně vídat. Stejně tak jsem rád za pozici redaktora, která mě baví, i když občas je to se zdejší komunitou trošku těžší (no offense).

5) Máš nějaký splněný/nesplněný sen?

Splněný sen zatím ještě ne, ale za svůj nelepší zážitek v životě zatím považuji návštěvu cca šedesátitisícového festivalu Ultra Music v chorvatském Splitu, na to dlouho nezapomenu. Mezi nesplněné sny patří například návštěva Nového Zélandu nebo Islandu a také pořízení staré americké muscle káry (Plymouth, Chevy nebo Dodge).

6) Plánuješ něco zajímavého na léto?

Nic, co by stálo za řeč, vzhledem k mé profesi bude léto hodně nabité a pracovní, ale rád bych si udělal čas a vyrazil autem někam do Rakouska k jezerům.

7) SPECIÁLNÍ OTÁZKA: Zmínil jsi, že jsi velkým filmovým fandou, mohl bys uvést tři své nejoblíbenější filmy? Na jaký filmařský počin se letos nejvíce těšíš?

Přesně tak. Ať už mám doma volno nebo jsem po těžkém dni v práci, vždy si najdu čas na film. Před spaním to bez filmu nebo alespoň pár dílů seriálu nejde. Tři nejoblíbenější filmy ze mě nedostaneš, stěží jsem na svém csfd profilu dal dohromady topky jednotlivých žánrů. Letos se určitě nejvíce těším na nového Mad Maxe, toho jsem bohužel nestihl v kině a hodně mě to mrzí. Podobnou chybu ale neudělám u nového Jurského parku (Jurský Svět), na ten se chystám za týden do kina. Hodně zajímavý by taky mohl být ruský počin Hardcore, který by měl být celý natáčený z pohledu první osoby. Nemám moc rád 3D, nevím proč, ale hrozně mě z toho bolí oči, tudíž preferuji spíše 2D filmy s kvalitním ozvučením.

8) SPECIÁLNÍ OTÁZKA: Jsi služebně nejstarším redaktorem ve WG týmu. Kde nacházíš motivaci k psaní článků? Máš nějakou múzu? Zkus prosím stručně shrnout své dosavadní působení v redaktorském týmu. Případně bys mohl hráčům naznačit, v čem spočívá plnění této funkce.

Ono to "služebně nejstarší" je trošku zavádějící, jelikož redaktorský tým poslední dobou prochází velkými změnami jak personálními tak především co se týče zpracovávání článků a přístupu k nim. Je to hodně nevděčná pozice, jelikož většina hráčů si asi ani neumí představit, kolik práce za takovým vydáním článku stojí a že to rozhodně nesepíšeme "na koleni" za pár hodin. O známky mi nejde (a doufám, že ani mým kolegům), raději vidím, když se pod článkem rozpoutá nějaká zajímavá diskuze. Hlavním cílem článků je jednak hráčům podat pokud možno aktuální a nezkreslené informace dění na WG a druhak se jim pokusit zpestřit hru během věku.

Co se týče mého působení, snažím se být hodně aktivní a už od mého jmenování jsem se ihned pustil do několika nových rubrik, které doufám převážně měly úspěch. Pracuji také na WG stats, které berou hodně času, jelikož se jedná o každodenní sbírání informací, ze kterých posléze dělám grafy a tabulky do shrnutí, které také zabere minimálně týden práce. Wg stats ale budu muset po tomto věku ukončit, každopádně hráči se mohou těšit na jeden speciální článek, který bude obsahovat informace z uplynulých 10 věků + další hodnoty z věků již skoro zapomenutých, vše v přehledných grafech a porovnáních.

Závěrem bych chtěl říci, abyste Vy, hráči, byli k redaktorům shovívaví a pokud naleznete například ve shrnutí špatně uvedený nebo pochopený údaj nebo informaci, ihned to nahlaste buď do komentáře pod článek nebo přímo redaktorovi do pošty a on informaci ihned opraví, případně doplní o Vaše vyjádření. Je také potřeba, abyste redaktory zásobovali zajímavostmi, útoky a celkově děním na WG každý den. Přeci jenom jsme na to jen tři a nemůžeme vždy obsáhnout celé WG, proto se někdy může zdát, že upřednostňujeme pouze některé aliance nebo hráče - to je ovšem pouze z toho důvodu, že s těmito hráči jsme pravidelně v kontaktu a oni nás zásobují potřebnými informacemi. Tento věk bude shrnutí opět psáno netradičně, jak jste se již dozvěděli na začátku tohoto článku, tudíž se neostýchejte a bombardujte nás zajímavými událostmi z každého dne v průběhu poslednýho týdne věku, budeme rádi.

Vannův cenzurovaný bleskový křížový výslech:

V: Oblíbený žánr porna?
H: Big tits a redheads

V: Kolik si toho pamatuješ z loňského výročáku?
H: Asi tak 10%

V: Kdy zas přijedeš do Prahy? Ať vím, kdy tam nemám být?
H: Dám dostatečně dopředu vědět. A neboj, tentokrát k tobě domů dojdu po svých :D


Tak to byl můj kolega .Hellboy., další díl zpovědnice máme úspěšně za sebou. Snad se Vám líbil, těším se na konstruktivní kritiku. Pokud máte tipy, koho dále vyzpovídat, směřujte je, prosím, do komentářů, díky.

S pozdravem
mara8

zobrazit komentáře